Vybavení půjčovny

Plasová kanoe TUKAN pro 3 osoby   10 ks

Kanoe TUKAN je určena speciálně pro turistiku. Nabízí možnost přepravy většího množství bagáže, psa či třetí osoby, pro kterou může být loď vybavena třetí sedačkou. Velká šířka umocňuje její stabilitu. Nosné špičky zajišťují zvýšenou nosnost a jízdu na vrchu vln.

Nová konstrukce kýlu zajišťuje dobrou ovladatelnost. Tento nový typ lodě z naší produkce opět vyvinul několikanásobný Mistr světa ve vodním slalomu Petr Sodomka.

Více informací o lodi (externí odkaz)  
Plasová kanoe VYDRA pro 2 osoby   10 ks

Otevřená plastová kanoe Vydra, nejvhodnější typ pro rodinnou a sportovní vodní turistiku, materiál ze kterého jsou lodě vyráběny je vysoce odolný proti mechanickému poškození.

Po zkušenostech z prvního roku výroby jsme pro Vás připravili  u nás nejvíce oblíbenou a nejpoužívanější loď vodáky v ČR. Tato loď je určena pro širokou vodáckou veřejnost, zvláště pro ty, kteří chtějí sjíždět na řekách všechny vodácké terény včetně jezů prakticky za jakéhokoliv stavu vody a nechtějí své lodě stále opravovat. Lodě vyrobené touto technologií a z tohoto materiálu jsou zejména výhodné tam kde se na lodích střídá velký počet vodáků a loď se celou sezónu pohybuje na vodě

Více informací o lodi (externí odkaz)  
Pádlo PANDA plast/hliník 55 ks
 
Plastový barel 50l     20 ks
Lodní pytel 80l 20 ks
Plovací vesta Siko L/XL 20 ks
Plovací vesta Siko S/M 20 ks
Plovací vesta Baby 2 10 ks

Kvalitní plovací vesta s atestem, nejvhodnější pro putování po řekách na raftu, kanoi i kajaku. Systém stahování v pase, na bocích a ramenech. Volba barevného provedení. Je certifikovaná podle normy EN 395.

Velikosti: S/M, L/XL

Počasí

Trasy

U KERAMA ŽIZNÍKOV - ČESKÁ LÍPA DUBICE (koupaliště)
délka úseku: 8 km
přibližná doba splutí: 2 až 3 hodiny plavby

HEŘMANIČKY - U KERAMA ŽIŽNIKOV
délka úseku: 6 km
přibližná doba splutí: 2 hodiny plavby

Všechny trasy...

Vybavení půjčovny bylo pořízeno za přispění Ministerstva pro místní rozvoj